KOSTEL

 Etusivu    Toimintakalenteri   Kerhot    Matkat ja retket    Tanssit    Jäsentilaisuudet   Puuhaihmiset   Pj:n palsta    Jäsensivut    Yhteystiedot

yhteys

Hallitus v. 2022-2023

Hannu

Hannu Kukkonen

2022-2023

puheenjohtaja
Tornatorintie 13 A 20
48100 KOTKA

puh. 050 55 88 371

hannu@kukkonen.fi

Pentti

Pentti Lehikoinen

2021-2022

varapuheenjohtaja,

tanssivastaava

puh. 0400 775571

penttihlehikoinen @gmail.com

PauliPauli Partanen

2021-2022

sihteeri, jäsenkirjuri

puh. 0400 667 076

pauli_partanen@elisanet.fi



Niilo

Niilo Alenen

2022

taloudenhoitaja

puh. 044 0567 835

niilo.alenen@kostel.fi



UllaUlla Alenen

2022-2023

tiedottaja

puh. 040 8406 405

ulla.alenen@kymp.net



Harri

Ritva Mononen


2022-2023


puh. 044 262 1240


ritva.mononen@hotmail.com

 




UnP

Unto Pynnönen


2022-2023

puh. 040 5041 628


pynnonenunto@outlook.com

 



Sirpa

Sirpa Soares

2021-2022

puh.  050 549 0325

sirpa.soares@gmail.com




JoukoV

Jouko Vianto

2022-2023

puh. 044 2312 381

jouko.vianto@hotmail.com





Jouko VilJouko Villikka

2022-2023

nettisivuvastaava

puh. 045 2088 804

jouko.villikka@elisanet.fi



RaimoRaimo Vakkari

2021-2022

puh. 045 2783 705   







Muita henkilövalintoja vuodelle 2022:


Matkailujaosto:
Niilo Alenen
Ulla Alenen
Pentti Lehikoinen
Jouko Villikka, puheenjohtaja
Terttu Villikka

Lehtijaosto:
Hannu Kukkonen
Ritva Mononen
Terttu Villikka


Kalustonhoitajat:
Pertti Nupponen
Raimo Vakkari

Tanssivastaava:
Pentti Lehikoinen

Puuharyhmän vetäjä:
Unto Pynnönen

Pääemännät:
Riitta Taipale
Matti Koskenkorva

Järjestyksenvalvojat:
Erkki
Anttonen
Erkki Heinilehto
Leena Heinilehto
Anja Kolehmainen
Outi
Kontiokorpi
Tauno Ko
ntiokorpi
Erica Lindroos
Maritta Metsä-Seppälä
Pertti Nupponen
Unto Py
nnönen
Kimmo R
uuska
Oili Ståhlberg-Tähti
Tapio Tossavainen

Markku Töttö

Raimo Vakkari



Ajankohtaista:

"Porukkakävelyt" aloitetaan Karhulassa 18.5 klo 9.00. Lähtöpaikkana on entisen linja-autoaseman etelä pääty.

Kotkassa aloitus 30.5. klo 10.00. Lähtöpaikkana on Tulikukon edusta Sapokassa.

Viimeiset ilmoittautumispäivät matkoille:

  • Korvenkylän kesäteatteri 30.5.

  • Muuramen kesäteatteri 10.6.

  • Ruskamatka Iso-Syötteelle 3.10 - 8.10.  Ennakkoilmoittautuminen 30.6,

Matkat:

  • Orilampi tiistai 24.5

  • Pärnu sunnuntai 12.6. - 19 6

  • Korvenkylän kesäteatteri sunnuntai 3.7.

  • Muuramen kesäteatteri torstai 14.7

  • Lintukoto keskiviikko 14.9.

  • Ruskamatka Iso-Syötteelle 3 - 8. 10.

Katso tarkemmin matkat ja retket sivulta

Yhdistyksemme uudet säännöt löytyvät jäsensivulta.